Keşif Formu

KURUMSAL

23 Mart 1994 tarihinde farklı alanlarda faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan, kurulduğu ilk yıllarda elektronik cihaz yetkili servisliği, Uydu sistemleri, görüntülü görüntüsüz kapı konuşma sistemleri alanında çalışmış olan grubumuz, 1994 yılı sonlarından itibaren çalışma alanını ağırlıklı olarak Kablo TV ve İnternet Altyapısı sektörüne yönlendirmiştir. 2003 yılından itibaren gelişen dünyadaki teknolojilerin gerektirdiği ölçüde bir yapılanmaya geçen grubumuz, Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında da faaliyete geçmiştir. Ankara’nın en büyük ve en modern Alarm Haber Alma Merkezini kurmakla birlikte, birçok dünyaca kalitesi kabul edilmiş ürünün Türkiye Distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.

 

Hedefimiz

Farklı bakış açımızla kalıcı üstünlükler sağlayarak sektör de daima lider ve önder olabilme çabasındayız. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. Başarıların bireysellikten çok kolektif ya da kurumsal başarıya dönüştüğü günümüzde, başarının anahtarının verimli, disiplinli ve her şeyden çok planlı çalışmaya bağlı olduğuna inanarak kalitede, hizmette, bayi ilişkilerimizde,  en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir. Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan "stratejik bir portföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yöneterek İnsana verdiği değerden asla vazgeçmeden hep ileriye dürüst adımlarla gitme çabasındayız.

 

 

 

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın gücüne dayalı bir çalışma ortamı oluşturmak,

 

Simge Group’un kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak ve yarınlarda daha güvenli bir Türkiye yaratmak çabasındayız....